Hungry Shark World Çıktı! Hemen İndirin!

Hungry Shark World Çıktı! Hemen İndirin!

Mobil cihazların en sevilen oyun serileri arasında olan Hungry Shark serisinin yeni oyunu Hungry Shark World resmi olarak Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için çıkış yaptı! Aslında Hungry Shark World kısa bir süre önce iOS için bölge kısıtlamalı olarak yayınlanmıştı. Bu bölge kısıtlamasını aşabilmek için iTunes üzerinden ülke değiştirmeniz gerekiyordu. Android'de ise oyun ön kayıta açılmıştı ve indirilemiyordu. Artık oyunu ülkemizde mobil cihazlarımızda herhangi bir değişiklik yapmadan ücretsiz olarak indirebiliyor ve oynayabiliyoruz.

Oldukça hızlı ve heyecanlı bir köpek balığı oyunu olan Hungry Shark World'de temel amacımız köpek balığımızın aç kalmasını önlemek için sürekli beslenmek. Potansiyel avlarımız arasında balıklar, kuşlar, kaplumbağalar ve hatta insanlar yer alıyor. Oyun boyunca beslendikçe köpek balığımız gelişiyor ve seviye atlıyor. Ayrıca biz ısırma, hız ve itici güç yeteneklerini de geliştirebiliyoruz.

Hungry Shark World'de dikkat çeken yenilik artık daha fazla köpek balığı çeşidine sahip olduğumuz. Oyunda köpek balıklarımızı maksimum seviyeye ulaştırdıkça ve yeterli altını topladıkça yeni köpek balıklarının kilidini açabiliyoruz. Köpek balıkları da büyüklüklerine göre kategoriler altında toplanmış.

Hungry Shark World'de köpek balıklarımızın ısırma dinamikleri de yenilenmiş. Artık önümüze çıkan herşeyi tek lokmada yutamıyoruz. Örnek olarak; köpek balığımız bir insanı yemeye kalktığında yutabilmek için birkaç defa ısırması gerekiyor.

Oyunun grafikleri de göze bir hayli hoş görünüyor. Bağımlılık yapıcı bir oynanış tecrübesi sunan Hungry Shark World kaçırmamanız gereken mobil oyunlar arasında.

İnternet Bağlantısına İhtiyaç Duymadan Oynayabileceğiniz En İyi 10 Android Oyunu

YORUMLAR