Hungry Shark World Çılgınlar Gibi İndiriliyor!

Hungry Shark World Çılgınlar Gibi İndiriliyor!

Hatırlanacağı üzere Future Games of London firması tarafından geliştirilen Hungry Shark World geçtiğimiz hafta, 5 Mayıs Perşembe günü tüm dünya üzerinde oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Hungry Shark oyunlarının başarısına serinin önceki oyunlarında tanık olmuştuk. Mobil cihazların en sevilen oyunları arasında olan Hungry Shark oyunlarında köpek balığımızı seçiyor, okyanuslarda zorlu bir haytta kalma mücadelesine atılıyorduk. Oyunda ilerledikçe köpek balığımızı geliştirebiliyor, yeni ve daha büyük köpek balıklarının kilidini açabiliyorduk.

Ünlü köpek balığı oyunu serisinin son oyunu da geliştirilmiş grafikleri, yeni oynanış mekanikleri, farklı harita seçenekleri, yeni köpekbalığı türleri ile karşımıza çıktı. Oyunun çıkışının üzerinden 1 hafta geçmesinin ardından Hungry Shark World'ün büyük beğeni kazandığını söyleyebiliriz. Bu iddiamız ise oyunun indirilme rakamlarına dayanıyor. Oyunun yayıncısı Ubisoft'un yaptığı açıklamaya göre Hungry Shark World yayınlanmasının ardından 1 hafta geçtikten sonra 10 milyon indirilme sayısı elde etti.

Bizim de ofiste oynamaktan kendimizi alamadığımız bu bağımlılık yapıcı oyunu henüz denemediyseniz oynamaya başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Oyun için hazırladığımız video incelemeye buradan göz atabilirsiniz:

Angry Birds Goal! Futbol Oyunu Çıktı!

YORUMLAR