HyperX Predator DDR4 RGB Bellekler Duyuruldu

HyperX Predator DDR4 RGB

Bellek teknolojisinin lideri Kingston, oyunculara yönelik markası HyperX ile yeni ürünler hazırlamaya devam ediyor.

Bugün yapılan resmi açıklamayla birlikte HyperX Infrared Sync teknolojisine sahip Predator DDR4 RGB belleklerin piyasaya sürüldüğü duyuruldu.

HyperX Predator DDR4 RGB 1

1987 yılında kurulan ve o günden bu yana bellek teknolojisinde geliştirdiği yenilikçi tasarımlarla dikkatleri çekmeyi başaran Kingston, oyunculara yönelik ürünlerini HyperX adı altında toplama kararı almıştı. Yüksek kaliteli oyuncu ürünlerini HpyerX adıyla çıkaran şirket, özellikle RAM konusundaki liderliğini kimselere bırakmamıştı.

Birçok bütçeye uygun kaliteli modelleriyle piyasadaki yerini korumaya devam eden HyperX, bugün itibarıyla Predator DDR4 RGB modelinin piyasaya çıktığını söyledi. Intel’in en yeni platformu için optimize edilen Intel XMP’ye hazır profillerle hazırlanan RAM’lerin, 8GB’lık iki veya dört modül içeren 16GB ve 32GB kitler halinde mağazalardaki yerlerini aldıkları kaydedildi.

RGB aydınlatma efektlerine sahip bir LED ışık çubuğuyla birlikte gelen RAM’lerin, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion ve MSI Mystic Light Sync gibi aydınlatma kontrol yazılımlarıyla uyumlu olduklarının altı çizildi. Bellekler birçok farklı DDR4 anakartta DDR4 1,35 V ayarlarında çalışacak şekilde tasarlandı söylendi.

HyperX DRAM ailesinin en yeni üyesini sunmaktan heyecan duyuyoruz.” diyen HyperX DRAM İş Birimi Müdürü Kristy Ernt, sözlerini şöyle sürdürdü: “Infrared Sync teknolojisine sahip bu eşsiz RGB tasarımı, RGB aydınlatması için yepyeni bir yol sunarak oyuncuların ve hız aşırtma meraklılarının kendi görsel oyun deneyimlerini, bilgisayarlarını ve kurdukları sistemleri daha da detaylı bir şekilde kişiselleştirebilmelerini sağlıyor.