I. MAKÜ Kariyer Zirvesi 24-25 Ekim 2015'te Burdur'da Sektörün Nabzını Tutacak

I. MAKÜ Kariyer Zirvesi 24-25 Ekim 2015'te Burdur'da Sektörün Nabzını Tutacak

I. MAKÜ Kariyer Zirvesi, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, İnovatif Düşünce ve Uygulama Kulübü tarafından düzenleniyor ve 24-25 Ekim 2015 tarihlerinde Burdur'daki üniversitenin konferans ve sergi salonunda düzenlenecek.

Kariyer zirvesinin oldukça geniş kapsamlı olması sayesinde iş dünyasından tutun da spora, sanata ve medyaya kadar pek çok konuşmacı, sahip oldukları bilgileri öğrencilere aktararak hem onların deneyim kazanmasına yardımcı olacak hem de öğrencilik döneminin ardından gelecek iş dünyasına hazırlanmaları için önemli olan bilgileri sunacak.

İletişim olanaklarının geçmiş senelere göre daha fazla olması, öğrencilerin çok geniş imkanlara erişmelerine izin veriyor ancak rekabetin de artmasına sebep olduğu için kariyer hedeflerinin doğru seçimi ve varolan yeteneklerin doğru kullanımı gün be gün önem kazanmaya devam ediyor. I. MAKÜ Kariyer Zirvesi ise bu konuya dikkat çekmeyi ve oturumlar sayesinde bilgilendirici olmayı hedefliyor.

Böylelikle hem öğrenciler hem de iş dünyasının profesyonelleri tek bir noktada buluşarak birbirlerine karşı olan beklentilerini doğru bir şekilde oluşturabiliyorlar. Etkinlik kapsamında 600 katılımcının, 15 üniversitenin ve tam 15 konuşmacının 10 oturumda bir araya gelmesi bekleniyor. Dolayısıyla şehirde ve yakın bölgelerde öğrenci olanların kariyerlerini daha iyi yönlendirmek için bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğine inanıyorum.

Etkinliğin resmi sitesine ve sosyal medya hesaplarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

1. MAKÜ Kariyer Zirvesi Web Sitesi: http://www.makukariyerzirvesi.com/

https://www.facebook.com/makukariyerzirvesi
https://twitter.com/maku_kariyer

YORUMLAR