IBM'in Yeni E-posta Servisi Alışkanlarınızı Öğrenerek İşlerinizi Kolaylaştıracak

IBM'in Yeni E-posta Servisi Alışkanlarınızı Öğrenerek İşlerinizi Kolaylaştıracak

IBM'in yeni çıkarmaya hazırlandığı e-posta uygulaması Verse, ben ve benim gibi bir çok çalışanı şimdiden heyecanlandıracak güzellikte diyebilirim. Söz konusu e-postalar ve e-postalar için kullandığınız uygulama olunca eğer çalışıyorsanız durumu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

IBM şirketi, e-posta işlerinin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak internet kullanıcılarına çok güzel bir e-posta istemcisi sunmaya hazırlanıyor. ''Verse'' isimli yeni e-posta uygulaması kullanım alışkanlıklarınızı öğrenerek işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanıyor. Bu sayede e-postalarınız ile ilgili sürekli yaptığınız işlemler ve sürekli e-posta göndererek, aldığınız kişiler ön plana çıkarılarak işlemlerinizi daha kısa zamanda yapabilmeniz sağlanıyor. Kısacası önemli görevlerinizi ve kişileri ön plana çıkaran uygulama işlemlerinizi hem kolaylaştırıyor hem de hızlandırıyor.

Uygulamanın bir diğer artısı ise önemli toplantılarınızı yada arkadaşınızdan gelen mailleri görmenizi sağlaması. Bu sayede hiç bir önemli etkinliği kaçırmazsınız. Bunun dışında uygulama genel olarka takım çalışması ve aramalar üzerine oldukça fazla yoğunlaşıyor. Bunun anlamı ise çalışma ortamları için oldukça uygun bir e-posta istemcisi olduğudur.

IBM'in yeni servisini kullanabilmek için bir süre daha beklememiz gerekiyor. Masaüstü bilgisayar versiyonu için beta süreci önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor. Fakat bu test sürecine sadece IBM müşterileri ve partnerleri dahil olabilecek. Eğer IBM müşteri değilseniz ve Verse'ü denemk istiyorsanız 2015'in ilk çeyreğine kadar beklemek zorundasınız. Ücretsiz olarak sunulacak yeni servis içerisinde üretli eklentiler yer alacak. Ayrıca servisin Android ve iOS uygulamaları da gelecek.

Verse ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Youtube'un Başı Dertte!

YORUMLAR