Ibrahimovic'in Türk Bayraklı Paylaşımının Sebebi Ortaya Çıktı

zlatan ibrahimovic av

Dünyanın en ünlü futbolcularından Zlatan Ibrahimovic, dün akşam saatlerinde resmi Instagram hesabı üzerinden Türkçe ve Türk bayraklı bir paylaşım yapmıştı. Paylaşımın ardından hesabın hacklenmiş olabileceği konuşulurken, bugün itibarıyla Zlatan Ibrahimovic’in Türk bayraklı paylaşımının sebebi gün yüzüne çıktı.

26 Kasım TSİ 21.00 sularında 35 milyon takipçisi olan Instagram hesabında yeni hikâyeler paylaşan Ibrahimovic, herkesi şaşırtmayı başarmıştı. Amerika'da Los Angeles Galaxy forması giyen İsveçli yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimhovic, hikâyesinde "Çok teşekkür ediyorum" ve "Seni seviyorum" ifadelerine yer vermiş, Türk bayrağı kullanmıştı.

Yapılan paylaşımların ardından birçok kişi Zlatan’ın hesabının bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilmiş olabileceğini iddia etmişlerdi. Bugüne kadar Türkçe paylaşım yapmayan ünlü futbolcunun bu tarz paylaşımlar yapmasına başka açıklama gelmezken, paylaşımların ardındaki sebep bugün ortaya çıktı.

Zlatan Ibrahimovic türk bayrağı Instagram

Zlatan Ibrahimovic’in Türk bayraklı paylaşımının sebebi

Zlatan’ın yaptığı paylaşımların gündem olmasından sonra birçok kullanıcı ünlü futbolcuyla çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Ünlü ismin Türkiye’ye geldiğini söyleyen sosyal medya kullanıcıları, Zlatan ile havalimanı başta olmak üzere birçok noktada hayranlarıyla çektirdiği fotoğraflar gün yüzüne çıktı. Paylaşılan fotoğraflarla Zlatan Ibrahimovic’in Türkiye’de olduğu kesinleşirken, ziyaretin sebebi merak edilmeye başlandı.

Konuyla ilgili bilgi almak isteyen çeşitli medya kuruluşlarıysa Zlatan Ibrahimovic’in Türkiye’ye avlanmak için geldiğini belirttiler. Yıldız futbolcunun Antalya Finike bölgesinde yer alan Beydağları'nda ücretli ava çıktığı ve bundan dolayı Türkiye'ye geldiği söylenenler arasında kendine yer buldu.

Keza hemen yukarıda gördüğünüz paylaşımın ikinci fotoğrafında, hemen “m” harfinin altında avcı kıyafetleri giymiş ve teçhizat yüklenmiş birinin olduğu da görülebiliyor. Zlatan'ın avcılığa meraklı olduğu bilinirken, daha önce Makedonya'da avlandığı görüntüler haber sitelerinde kendine yer bulmuştu.