ICQ Efsanesi Türkçe Olarak Geri Döndü

ICQ Efsanesi Türkçe Olarak Geri Döndü

Bir zamanların efsane sohbet uygulaması ICQ’nun mobil versiyonu, yepyeni tasarımıyla tekrar aramıza döndü. Uygulamada ücretsiz SMS, sesli ve görüntülü görüşmenin yanı sıra grup sohbetleri gibi ekstra özelikler bulunuyor.

Mail.ru Group bünyesine katılan ICQ’nun mobil uygulaması yeniden tasarlandı ve Türkçe olarak sunuldu. ICQ’nun yenilenen sürümünde, görüntülü ve sesli görüşme, grup sohbetler, ikonlar ve duvar kağıtları gibi birçok seçenekler olacak.

Eski bir ICQ kullanıcısıysanız, mobil uygulamayı kullanmak için yeniden kullanıcı adı veya şifre belirlemenize gerek yok. Eğer eski ICQ numaranızı hatırlıyorsanız, yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kurduktan sonra telefon numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

ICQ’nun Android, iOS ve Windows Phone için geliştirdiği uygulamada SMS gönderme özelliği de bulunuyor. Sadece ses, video ve fotoğraf göndermekle kalmayıp, istediğiniz tüm dosyaları gönderebileceğiniz ICQ uygulaması, aynı zamanda masaüstü versiyonu ile birlikte çalışabiliyor.

ICQ’nun eski halinden eser kalmamış olan mobil uygulama, daha modern bir görünüme kavuşturulmuş. Alternatif bir mesajlaşma uygulaması olarak kullanılabilir.

Spotify, Windows Phone İçin Ücretsiz Oldu

YORUMLAR