IFA 2015 Fuarında Teknoloji Devleri Neler Sergileyecekler?

IFA 2015 Fuarında Teknoloji Devleri Neler Sergileyecekler?

Uluslararası Tüketici Elektronik Ürünleri Fuarı IFA 2015 teknoloji devlerinin yarışına sahne olacak. 4 – 9 Eylül tarihlerinde yapılacak olan IFA 2015 Fuarı'nda bakın neler olacak.

Yılda bir kez düzenlenen IFA 2015 bu yıl sanki daha önemli ve hareketli geçecek gibi görünüyor. Intel’den Acer’a, Motorola’dan Lenovo’ya kadar bilinen tüm elektronik devleri fuarda olacaklar.

Intel teknolojileri

Intel IFA 2015 için 6’ıncı nesil Skylake yongalarını hazırladı. Bu yonglar mobil cihazlardan gelişmiş masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara kadar teknolojik yaşamı daha hızlı ve verimli yapmak için yarışacak.

Lenovo’nun tabletleri

ThinkPad E Serisini fuara götüren Lenovo bu yıl tabletlerini görücüye çıkarıyor. ThinkPad 260 ve 460’ın yanında Ideapad MIIX 700 Windows Tablet’de IFA’da tüketiciyle buluşacak.

Motorola’nın giyilebilir dünyası

Motorola bu yıl giyilebilir Android ürünlere ağırlık verdi. Moto 360 ve Moto 360 Sport saatler kadın ve erkekler için özel hazırlanmış kreasyonlarla IFA’da tüketiciyle buluşacak.

Acer’dan Oyun Canavarları

Acer IFA’ya pek çok ürünle katılıyor. Ancak bu ürünlerden en önemlileri Predator oyun bilgisayarları olacak. Bu ürünün yanı sıra Acer’dan yeni cep bilgisayarları ve projeksiyon cihazları göreceğiz.

Huawei Android saatler

Huawei özellikle ABD için tasarladığı Huawei Watch ile hem Android giyilebilir cihaz pazarında hem de IFA 2015’de adından söz ettirmeye çalışacak. Huawei’nin yeni saati Huawei Watch’tan beklentisi büyük.

Sony Xperia Z5 heyecanı

Sony IFA 2015’in kapılarını açmasını beklemedi. Xperia Z5 Compact, hemen ardından Z5 Premium ve Xperia Z5 akıllı cihazlarını önceden tanıttı.

Apple’dan iPhone atağı

Fuarda konferanslar ve tanıtımlar da olacak. Bunların en önemlisi Apple’ın son güne sakladığı iPhone 6s ve tanıtılacağı konuşulan iPhone 7 olacak. iPhone 7 tanıtımı tamamen söyletiden ibaret olsa da iPhone 6s ile tanışmamıza çok kaldı. 

YORUMLAR