IKEA Akıllı Telefon Şarj Edebilen Mobilya Üretmeye Başladı

IKEA Akıllı Telefon Şarj Edebilen Mobilya Üretmeye Başladı

Geçtiğimiz sene IKEA’nın tasarım planları arasında akıllı telefon şarj edebilen mobilyalar üretmek vardı. Tasarımlarını yeniden düzenleyen IKEA artık akıllı telefon şarj edebilen mobilyalar satmaya başlıyor. 

Kablosuz şarj teknolojisinin gelişmesiyle beraber IKEA’da bu teknolojiye ayak uydurdu ve akıllı telefonları şarj edebilecek düzenekleri mobilyalarına entegre etmeye başladı. IKEA artık evlerin çeşitli bölümlerinde kullanılabilen masalar, köşe takımları, başucu komodinleri ve yatak başlıkları gibi mobilyaları kablosuz şarj yapabilecek standartlarda tasarlayacak.

IKEA mobilyaları iPhone 6, iPhone 4 ve iPhone 5 cihazları destekleyecek şarj ünitelerine sahip olduğu gibi Android cihazları da destekliyor. Samsung Galaxy S5, Galaxy S3 ve Galaxy S4 şimdilik IKEA mobilyaların tarafından şarjı desteklenen cihazlar. IKEA bu çeşitliliğin artabileceği konusunda küçük bir açıklama da yaptı.

IKEA yaptığı bu açıklamada pazar payı yüksek olan telefonların zaman içinde desteklenebileceğini, ancak tüm telefonlara da destek vermenin pek mümkün olamayacağını müşterilerine nazik bir dille açıkladı.

Kablosuz şarj yapan mobilyalar, Mayıs ayının başından itibaren tüm IKEA’larda satışa sunulacak.  

Starbucks Artık Kablosuz Şarj İmkanı Sağlayacak

Ohm Hoparlörden Siz Müzik Dinleyin, O Kablosuz Şarj Olsun

Microsoft Telefon Şarj Eden Pantolon Yaptı

YORUMLAR