İki Yeni Sonic Oyunu Duyuruldu

İki Yeni Sonic Oyunu Duyuruldu

SEGA'nın yeni Sonic oyunu üzerine düşünceleri olduğu biliniyordu. Şirket, 2017 yılı içerisinde iki yeni Sonic oyunu daha çıkaracağını açıkladı. Bunlardan ilki Sonic Mania, ikincisi ise şimdilik Project Sonic ismiyle anılan oyun olacak.

San Diego Comic-Con 2016 etkinliklerine katılan SEGA, bir süredir üzerinde düşündüğü oyunlarına dair ilk açıklamaları yaptı. Sahnede önce Sonic Mania'yı gösteren şirket, çocukluğunu Sonic oyunlarıyla geçirmiş bir kitleyi kalbindne vurmayı başardı. Eski nesil oyunların mekaniklerini ve grafiklerini kullanan, oynanışını ise bu yolda düzenleyen Sonic Mania, 2017'nin bahar aylarında PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek.

Sonic sevenleri heyecanlandıran bir diğer açıklama ise Project Sonic isimli oyunun videosunun gösterilmesiydi. Henüz gerçek ismi açıklanmayan bu oyun, 3D grafiklere sahip olacak ve Sonic oyunlarını bir başka çıtaya taşıyacak. Şimdilik küçük bir videosu gösterilen ve çok eğlenceli görünen bu oyunun tam olarak ne zaman çıkacağına dair ise açıklama yapılmadı. Ancak oyunun 2017 yılının sonlarına doğru çıkması bekleniliyor.Sonic Dash'e Dev Güncelleme Paketi Geldi!

Sonic & All Star Racing Transformed Artık Ücretsiz!

Sonic Dash Android Versiyonu Çıktı!

YORUMLAR