İletken Şarj Teknolojisi FLI Charge Geleceğin Teknolojisi Olabilir

İletken Şarj Teknolojisi FLI Charge Geleceğin Teknolojisi Olabilir

Gerçekten belli bir mesafeden cihazları şarj edebilmek mümkün olana kadar Indiegogo’daki bir proje gelecek için umut vaat ediyor. FLI Charge adı verilen bu yeni şarj sistemi bildiğimiz şarj ünitelerinden oldukça farklı.

FLI Charge bildiğimiz şarj üniteleri gibi cihazların üzerine konularak şarj olabilmelerini sağlayan bir yapıya sahip. Ancak iletken yapısıyla bazı avantajlara sahip olan FLI şarj ünitesi bazı aparatlarla beraber kullanılarak şarj esnasında kullanıcılara hareket serbestliği sağlıyor.

FLI Charge ünitesi bildiğimiz geleneksel ünitelere benzese de yanında telefonlar için özel bir kılıf, şarj depolama podları ile geliyor. Böylece şarjınızı yapmak için kabloyu nereye takacağım derdinde kurtuluyorsunuz. Şarj podları son derece kullanışlı olarak tasarlanmış, bir adet sabit ve bir adet uzatma kablolu bu küçük aparatlar FLI Charge üzerinede şarj olarak daha sonra seyyar kullanılabiliyorlar.

Aşağıdaki tanıtım filmi FLI Charge cihazının tanıtımını izleyebilirsiniz. Tüm takımıyla birlikte FLI Charge 89 dolar ile 200 dolar arasında farklı setler olarak satın alınabiliyor.  

Telefonlarınızı Nasıl Daha Hızlı Şarj Edersiniz?

Android Telefonları Daha Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

YORUMLAR