İlginç YouTube Hileleri

İlginç YouTube Hileleri

Google arama motoru için yaptığı hoş sürprizlerle tanınmakta. Örneğin Google arama sayfasını açarak arama kutusunu "Zerg Rush" kelimelerini yazıp arattığınızda ilginç bir mini oyun ile karşılaşıyorsunuz. Google tarafından yapılan bu küçük sürprizlere benzer hileler popüler video servisi YouTube üzerinde de mevcut. Bu hilelerden bilinen biri YouTube arama çubuğuna "do the harlem shake" yazmanız ve aratmanız ile karşınıza çıkacaktır.

Fakat bu bilinen hilelerin yanında bir takım alternatif hileler de mevcut. Özellikle Star Wars ve Star Trek gibi bilim kurgu klasiklerine göndermeler şeklinde olan bu hileler YouTube için oldukça değişik sahneler sunmakta.

Eğer Star Wars serisinin hayranıysanız YouTube arama çubuğuna "Use the force, Luke" yazarak aratmayı denemenizi tavsiye ederiz. YouTube üzerinde bir Jedi savaşçısı olmak hoşunuza gidecektir.

Eğer Star Trek ya da ülkemizde Uzay Yolu adı ile anılan meşhur televizyon dizisinden "Işınla bizi Scotty" repliğini hatırlıyorsanız YouTube arama çubuğuna "Beam me up, Scotty" yazın ve olacakları görün.

YouTube üzerinde herhangi bir video seyrederken 1980 yazmanız size hoş bir sürpriz sunacaktır.

"doge meme" kelimelerini YouTube üzerinde aratmanız daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde YouTube kullanmanızı sağlayacaktır.

Facebook Efsanesi 10 Yaşında!

YORUMLAR