İlk Canlı PokemonGo Etkinliği İçin Bilet Satışları Başlıyor

İlk Canlı PokemonGo Etkinliği İçin Bilet Satışları Başlıyor

Yayınlandığı günden bugüne, kullanıcılarını hapse mi sokmadı, kalp krizi mi geçirtmedi, konusu meclise mi yansımadı.. Tüm Dünya’da konuşulan olay oyun PokemonGo, 750 milyondan fazla indirilmeye ulaştı.

1 yıl içerisinde rekor indirilmeye ulaşan oyun, ilk canlı etkinliğine hazırlanıyor. Chicago Grant Park'ında güzenlenecek PokemonGo Festivali'nde bir araya gelecek oyuncular, diğer oyuncularla canlı olarak çeşitli etkinliklere katılabilecekler. Efsane oyunun 1. yaşının kutlanacağı etkinlik, 22 Temmuz'da gerçekleşecek. Biletler, 19 Haziran itibariyle PokemonGo Canlı Festival sitesinden satın alınabilecek.

Şirket, Chicago'dan sonra Ağustos ayında Japonya'nın Yokohama şehrinde de Pikachu Outbreak isimli etkinliği düzenleyeceklerini açıkladı. Oyun severleri bekleyen bir diğer sürpriz ise yıldönümüne özel etkinliği olacak. 13 Haziran Amerika saatiyle 13'de başlayacak ve 20'de son bulacak etkinlik boyunca, Charmander, Cydaquil, Houndour, Swinub ve Sneasel gibi sevilen Pokemonlarla karşılaşma oranı artacak. Buna ek olarak, Lucky Eggs (Şanslı yumurtalar) oyun dükkânında yüzde 50 indirimli olacak. PokemonGo severlere kaçırmamalarını hatırlatıyoruz.

YORUMLAR