Yaşlı Kadının Otomatik Pilota Verdiği Tepki Herkesi Güldürdü

Yaşlı Kadının Otomatik Pilota Verdiği Tepki Herkesi Güldürdü

Yaşlı insanların yeni teknolojilere ayak uydurmaları bir hayli zor olabiliyor. Bunun son örneği ise Tesla'nın otomatik pilotunu deneyimleyen yaşlı bir kadın oldu. Otomobilin otomatiğe geçmesinden sonra yaşadıkları ise görmeye değer. 

Tesla, son yılların en önemli teknoloji girişimlerinden bir tanesi. Bütün Dünya'ya elektrikli otomobil kullandırma parolasıyla yola çıkan şirket, birçok farklı modelle karşımıza çıktı, çıkımaya devam ediyor. Piyasaya sürülen son Tesla modellerinin en ilginç özelliklerinden bir tanesi ise otomatik pilot. Farklı teknoloji şirketlerinin sürücüsüz araba geliştirmeye çalıştığı bu dönemde, otomatik pilotu bir anda devreye alan Tesla, bir başka idealini daha gerçekleştirmiş oldu.

Tesla kullanan yaşlı kadının tepkileri ise izlemeye değer. Ana yolda giderken, muhtemelen yanında oturan kşinin arabayı otomatik pilota geçirmesinden sonra yaşananlar kameraya alınmış. Arabanın kendi kendine ilermesine bir hayli şaşıran yaşlı kadın, özellikle virajlarda daha başka tepkiler vermeye başlıyor. Ayrıca otomatik pilotun da çok başarılı çalıştığını tekrar gözlemleyebildiğimiz o videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. 

İyi seyirler!

Tesla Model 3, Bir Günde Milyar Dolarlar Kazandırdı

Sürücüsüz Otomobil Trendine Tesla da Katılıyor

Tesla Şimdi de Evlere Pil Takmaya Hazırlanıyor

YORUMLAR