İlk Türk Konsol Oyunu Bard's Gold İndirime Girdi

İlk Türk Konsol Oyunu Bard's Gold İndirime Girdi

Konsollara çıkan ilk Türk oyunu olma özelliğine sahip Bard's Gold, halihazırda Xbox ve Playstation üzerinden oynanabiliyor. Oldukça sevilen platform oyunu bir süreliğine Playstation Network üzerinde indirime girdi.

Bard's Gold, günümüzde görmeye alışık olduğumuz çok hızlı platform oyunlarından ziyade eski tarz oynanışı benimseyen bir yapım. Slow-paced denilen türün içine alabileceğimiz bu oyun, eskinin o güzel günlerine geri dönmemizi sağlıyor. Grafik olarak da hoş, piksel tarzı tasarımları benimseyen Bard's Gold, Playstation Network üzerinde indirime girdi ve bir sürüliğine oldulça ucuza satılacak.

Playstation 4 ve Playstation Vita için aynı anda satın alınabilen, yani bir konsol üzerinde satın aldığınızda diğerinde de para vermeden oynayabildiğiniz Bard's Gold, PSN üzerinde 13,69TL fiyat etiketiyle satılmaya başlandı. Eğer Playstation Plus üyesi bir kullanıcıysanız oyunu 11,60TL'ye satın alabiliyorsunuz. Bard's Gold'un Playstation Network sayfasına ulaşmak için ise bu adrese tıklamanız yeterli.

Playstation ve Xbox'a Çıkan İlk Türk Oyunu Bard's Gold'un Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR