İlk Windows 10 Güncellemesi Yayınlandı

İlk Windows 10 Güncellemesi Yayınlandı

Bugün itibariyle 19 milyon PC’de kullanılmaya başlayan Windows 10, ilk güncellemesini de gördü. Bu güncellemenin bazı sıkıntıları gidereceği konuşuluyor.

Aylardır heyecanla beklenen Windows 10 yükseltmesinin üzerinden bir hafta geçti. Memnun olanlar, olmayanlar ve sorun yaşayıp, yaşamayanlar forum sayfalarında memnuniyet ve sıkıntılarını dile getirmeye devam ediyorlar. Ancak Microsoft bugün kümülatif bir güncelleme yayınladığını duyurdu.

Böylece Microsoft, kullanıcılarının sesini duyduğunu da ifade etmiş oldu. Microsoft bugün ilk büyük çaplı toplu güncellemesini yayınladı. Cumulative Update for Windows 10  X64/x86 – (KB3081424) kod isimli bu güncelleme tam 325 MB boyutunda. KB3081424 güncellemesi ile Windows 10’da yaşanan sorunların büyük bir bölümünün giderileceği ifade ediliyor. Eğer bu güncellemeden sonra şikayetler azalırsa Windows 10’u denemek isteyenlerin sayısının da hızla artacağı da konuşuluyor.

Windows 10 KB3081424 güncellemesini yüklemek için Başlat/ Ayalar/ Güncelleştirme ve Güvenlik/ Windows Update bölümünden “Güncelleştirmeleri denetle” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Güncelleme bittikten sonra PC’nizi yeniden başlatmayı unutmayın.

Microsoft Windows 10 Başlat Menüsünde Yaşanan Problem İçin Bir Açıklama Yaptı

Dikkat, Windows 10'a Yükseltme Yapmadan Sakın Temiz Kurulum Yapmayın

YORUMLAR