Türkiye'de Çekildiği İllere Göre En Yüksek Puana Sahip Filmler

Çekildiği şehirlere bağlı olarak hangi filmlerin en yüksek puana sahip olduğunu merak ediyor musunuz? İşte Türkiye'de Çekildiği İllere Göre En Yüksek Puana Sahip Filmler!

Türkiye'de Çekildiği İllere Göre En Yüksek Puana Sahip Filmler -1

Ülkemizde çekildiği şehirlere bağlı olarak hangi filmlerin en yüksek puanlara sahip olduğunu merak ediyor musunuz? Bir Twitter kullanıcısı, merak ettiğiniz bu soruya ışık tutuyor. İşte Türkiye'de Çekildiği İllere Göre En Yüksek Puana Sahip Filmler!

Çekildiği İllere Göre En Yüksek Puana Sahip Filmler Hangileri?

Twitter'da Barni Moloztaş ismi ile yer alan bir kullanıcı, ülkemizde çekilen filmlerin aldıkları puanları, çekildikleri illere bağlı olarak kategorize ederek sıraladı ve bunu harita üzerinde görselleştirerek kullanıcılara sundu.

Kısa sürede oldukça yüksek etkileşime ulaşan bu gönderide çekilen filmlerin çekildikleri yere bağlı olarak aldıkları puanları görüntüleyebilirsiniz. Hemen üstteki gönderide yer alan görseli, sizler için aşağıya da bırakıyoruz.

Çekildiği İllere Göre En Yüksek Puana Sahip Filmler

Peki siz bu paylaşım hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce güzel ve başarılı bir çalışma olmuş mu? Görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR