Imgur Resmi Olarak Android'de!

Imgur Resmi Olarak Android'de!

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım servislerinden olan Imgur artık resmi bir Android uygulaması oldu. Birkaç ay önce beta sürümü yayınlanan imgur Android uygulaması beta sürecinden çıkarak resmi bir uygulama halini aldı. Uygulama kullanıcılara temiz bir arayüz ve tam teşekküllü özellikler ile eksiksiz bir Imgur deneyimi yaşatma amacıyla yayınlanıyor. Mobil sürüm Android cihazlarda daha hızlı ve daha verimli çalışacak ve bilgi paylaşımını çok daha kolay hale getirecek.

Özellikle televizyon ve gazete gibi klasik medya aracılarının günümüzde önemini yitirmesi ve Facebook, Twitter gibi sosyal ağların önem kazanması sonucu öne çıkan resim paylaşım ihtiyacı imgur gibi internet hizmetlerini vazgeçilmez yapıyor. Bu sosyal medya servisleri arasında fotoğraf paylaşımı yapabilmek için Imgur gibi hizmetler şart olmakta. Böyle bir hizmetin mobil versiyonunun olması ise sevindirici bir gelişme.

Imgur Android uygulaması kullanıcılara en yeni ve en ilginç görselleri bulabilme imkanı sunarken benzeri görselleri çevremizle çok daha hızlı paylaşmamıza imkan tanıyacak. Yapımcı ekip uygulamayı daha da geliştireceklerinin sözünü veriyor. Imgur Android uygulamasını Tamindir üzerinden indirebilirsiniz:

Nokia Lumia 520 Vodafone'da Satışa Sunuldu

YORUMLAR