İngiliz Youtuber Video Çekerken Ölümden Döndü

jay swingler

Yaptığı ilginçliklerle Youtube’da fenomen haline gelen Jay Swingler, geçen hafta da her zamanki gibi tuhaf ve tehlikeli bir deneme yaptı. Ancak bu seferki video kendisine çok pahalıya mal olmak üzereydi. Kafasını bir mikrodalga fırına sokup içine çimento döken Swingler, arkadaşının ve itfaiye ekiplerinin müdahalesi olmasa aldığı riskin bedelini canıyla ödeyecekti.

İngiltere’de oldukça popüler olan ve TGFbro adlı Youtube kanalında ilginç ve tehlikeli videolar çeken Jay Swingler bu kez baltayı taşa vurdu. Kafasını çimentoyla doldurduğu bir mikrodalga fırına sokan Swingler, nefes almak için ağzında bir hortum bulunduruyordu. Ancak Swingler’ın bu hesabı tutmadı. Çimento kurumaya başlayınca Swingler nefes almakta zorlanmaya başladı ve kafası da fırına sıkışınca arkadaşı müdahale etti. Kafasını fırından çıkarmayı başaramayan arkadaşı itfaiye ekiplerini çağırdı ve West Midlands İtfaiye Ekibi Swingler’ın canını kurtardı.

Yaklaşık bir buçuk saat fırının içinde ölüm kalım mücadelesi veren Swingler’ın yok yere aldığı bu risk itfaiye şefi Simon Woodward tarafından da tepki çekerken, Woodward; "Ekibimiz olayla ilgilenirken, başka olaylara müdahalede bulunamadı. Sürekli insanların sorumsuz davranışları yüzünden meydana gelen bu tarz olaylarla ilgileniyor olsaydık, gerçekten hayat kurtarmamız gereken durumlarla ilgilenemezdik. İnsanlardan başkalarını eğlendirmek için hayatlarını riske atmamalarını istiyorum" şeklindeki ifadesiyle rahatsızlığını dile getirdi.

YORUMLAR