İngiltere'nin En Kötü Futbol Takımı Sanal Gerçeklikle Nasıl Motive Oluyor?

İngiltere'nin En Kötü Futbol Takımı Sanal Gerçeklikle Nasıl Motive Oluyor?

Samsung, Gear VR için başlattığı tanıtım kampanyalarında, insanların sanal gerçeklik cihazlarıyla korkularını yenebileceklerini söylemişti. Yayınlanan yeni videoda ise sadece korkularını değil; başarısızlıklarını da yendiğini görebiliyoruz.

Gear VR için hazırlanan son reklam çalışmasında, İngiltere'nin en kötü futbol takımı olarak anılan New Mills AFC ve oyuncuları yer alıyor. Maçlara motive olmakta zorlanan New Mills oyuncuları için bir çözüm düşünen Samsung, sanal gerçeklik kullanarak oyuncuların daha iyi performans sergileyebileceğini düşünmüş. Futbolculara haber verilmeden yapılan deneme ise görece başarılı olmuş diyebiliriz.

Maçtan önce soyunma odasına giden New Mills AFC oyuncuları, oturaklarının üzerinde Gear VR ile karşılaşıyor. Halihazırda teknik direktörlük görevini sürdüren, eski İngiliz milli futbolcularından Harry Redknapp tarafından hazırlanan bir konuşma ile karşılaşan oyuncular, ünlü ismin motive edici sözlerini yakinen dinleme şansı yakalıyorlar. Bu ilginç taktikten sonra henüz sezon içerisinde galibiyetalamayan New Mills'in akıbeti ne olur bilinmiyor. O videolara ise hemen aşağıdan ulaşmanız mümkün.

İyi seyirler!

Samsung Gear VR İçin Kontrolör Geliştiriyor Olabilir

Facebook Kullanıcılarını Gear VR ile Sanal Gerçekliğe Davet Ediyor

Artık Herkesin Bir Samsung Gear VR Sanal Gözlüğü Olacak

YORUMLAR