Injustice 2: Legendary Edition Duyuruldu

Injustice 2: Legendary Edition

Injustice 2 için yeni bir ek paketin geleceği söylentisi uzun zamandır etrafta dolanıyordu. Söylentiler doğrulandı ve Injustice 2: Legendary Edition, Warner Bros Interactive tarafından duyuruldu.

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Injustice 2, dövüş oyunları arasında çok kısa sürede zirveye yerleşmeyi başarmıştı. Mortal Kombat X'i geliştirilen firma tarafından piyasaya sürülen oyun DC evrenini konu alıyor.

Injustice 2'nin Legendary Edition isimli paketi içerisinde geniş bir karakter havuzu bulunuyor. Daha öncesinde sunulan indirilebilir bütün karakterler de bu paketin içerisinde yer alıyor. Paketin içerisinde yeni karakterlerle birlikte yeni görünüm, özel kostümler ve ekipmanlar bulunuyor.

Legendary Edition içerisinde; Darkseid, Red Hood, Sub-Zero, Raiden, Starfire, Black Manta, Atom, Enchantress, Hellboy ve The Tenenage Mutant Ninja Turtles gibi indirilebilir bütün karakterler yer alıyor.

27 Mart'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için 60 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan pakette, oyuncuların karakter seviye sınırı 30'a yükseltildi.

YORUMLAR