Injustice 2 Turnuvası 600 Bin Dolarlık Ödül Dağıtacak

Injustice 2 Turnuvası 600 Bin Dolarlık Ödül Dağıtacak

Superman ve Batman'i tokat manyağı yaparak çok para kazanabilirsiniz. Warner Bros. Interactive Entertainment bugün Injustice 2 Şampiyona Serisini ilan etti. E-spor dalında 2017'de yaklaşık 696 milyon dolarlık bir gelir olacağını öngören oyunun geliştiricileri ve araştırma şirketleri, dev bir turnuva için kolları sıvadılar.

Injustice 2 turnuva havuzu birden fazla turnuvadan oluşturulacak, bu turnuvanın toplam ödülü 600.000 doları bulacak. Warner Bros ve ESL ile ortak düzenlenecek olan turnuvada oyuncular Injustice 2'nin PS4 sürümüyle kapışacaklar.

Injustice 2 turnuvası 26 Mayıs'ta başlayacak. Dağıtılacak ödüllerin bedeli 600 bin dolar seviyesine kadar çıkacak. Turnuvayı düzenleyen Warner Bros Interactive Entertainment, bu etkinlikte ESL, Gamelta e-sports Professional League, GameStop, Sony ve Twitch ile sponsorluk konusunda anlaşmaya vardı bile.

Injustice 2 Pro turnuvası 26 Mayıs'ta başlayacak, Twitch üzerinden maçlar canlı yayınlanacak. Dört ay sürecek olan turnuvanın finali 17 Eylül'de Los Angeles'de yapılacak. Finallere 16 oyuncunun yükselebileceğini de burada not edelim.

Injustice 2 Hikaye Videosu

Injustice 2'nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Injustice 2 Oyunu için 'Flash' Fragmanı Yayınlandı

YORUMLAR