Injustice 2'nin Yeni Oynanış Fragmanı Geldi

Injustice 2'nin Yeni Oynanış Fragmanı Geldi

Dövüş oyunları arasında hızlı oynanışı ve DC karakteriyle tanınan Injustice'in 2. oyunu için beklenen oynanış fragmanı sonunda yayınlandı. 

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. tarafından yayınlanacak olan Injustice 2, videoda yeni karakterleri Gorilla Grodd, Atrocitus ve Supergirl ile dikkat çekiyor. Tabii tüm bunların yanında favori kahramanlarımız Batman ve Superman'i de görüyoruz.

Videoda kahramanlarının bazılarının süper hareketlerini görüyoruz. İlginç olan şey ise karakterlerinin farklı kostümlerde görünüyor olması. Anlaşılan o ki "skin" sistemiyle oyuncular kahramanlarını farklı kostümlerle kişiselleştirebilecek. Bu konuya dair Clash sisteminin geleceği söyleniyor fakat sistemin nasıl bir şey olacağına dair henüz bir detay yok.

Firmanın önde gelen isimlerinden Ed Boon, yeni oyunun eski oyuna nazaran daha çok karakter içereceğini açıkladı. Daha önce göremediğimiz bir sürü yüz göreceğimizi ve beklenmedik bir sürü şey olacağını da söyledi.

Injustice severler şimdide bugün ve yarın gerçekleşecek olan E3'ü merakla bekliyor. Bakalım yeni neler duyacağız. İşte oynanış fragmanı.

İyi seyirler.

Mirror's Edge Catalyst Resmi Olarak Satışta!

PS4 Özel Oyunu Horizon Zero Dawn Ertelendi

Playstation 4K Resmi Olarak Onaylandı

YORUMLAR