InkHunter: Dövme Yaptırma İşini Kolaylaştıran Uygulama

InkHunter: Dövme Yaptırma İşini Kolaylaştıran Uygulama

Dövme seçme ya da yaptırma işini bir kez olsun düşünenler, bunun ne kadar zor bir şey olduğunu biliyorlardır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için ortaya çıkan InkHunter ise dövme işlemi süresince karşınıza çıkabilecek bütün zorlukları kolayca hallediyor.

Güzel yapılan dövmeler, hepimizin için büyüleyici güzelliğe sahip olabiliyorlar. Yine de özellikle vücudunuzun büyük bir kısmını kaplayacak dövmeleri seçmek oldukça zor bir durumu teşkil ediyor. Yaptıracağınız bir tasarımın bütün hayatınızın boyunca sizinle birlikte olacağını düşünürseniz, bu tasarımın her zaman güzel durması için en doğru yeri seçmeniz gerekiyor. İşte InkHunter da bunu çözmek için ortaya atılmış bir fikir.

InkHunter'ı iOS ya da Android platformuna sahip bir mobil cihazınıza indirdikten sonra, karşınıza çeşitli dövme tasarımları çıkıyor. Dövme seçerken, sadece uygulamanın içerisinde yer alan tasarımları da seçmek zorunda değilsiniz. Galerinizde bulunan kendi yaptığınız ya da internetten bulduğunuz tasarımları da InkHunter'a tanıtabiliyor ve onları da kullanabiliyorsunuz. Bu işlemi yapmak için öncelikle hangi tasarımı denemek istediğinize karar veriyorsunuz. Ardından uygulama sizden dövmeyi vücudunuzda görmek istediğiniz yeri işaretlemenizi istiyor. Bir tükenmez kalem yardımıyla o bölgeye üç tane çizgi attıktan sonra, telefonunuzun kamerasını oraya tutuyorsunu ve dövme tasarımı gerçek zamanlı olarak karşınıza çıkıyor.

InkHunter, bir tür arttırılmış gerçeklik uygulaması olduğu için bu işlemleri gerçeğe yakın şekilde size sunuyor. Uygulama dövmeyi vücudunuza yerleştirdikten sonra sabit kalmanıza da gerek kalmıyor. Vücudunuzun o bölgesini hareket ettirerek, tasarımın farklı açılardan görünüşlerini de görebiliyorsunuz. Tüm bunların ardından eğer isterseniz, InkHunter ile o dövmenin bir fotoğrafını çekip, paylaşa da biliyorsunuz. Uygulamayı denemek için ise aşağıdaki indirme bağlantılarını takip etmeniz yeterli!

Sınırlı Sayıda Üretilen Dövme Tasarımlı HTC One M8 Duyuruldu

YORUMLAR