InnerSpace, Epic Games Store'da Bir Haftalığına Ücretsiz Oldu

Bu haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunu InnerSpace aktif oldu.

Bu haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunu InnerSpace aktif oldu. Eğer keşif oyunlarını seviyorsanız, bir göz atmanızda fayda var. Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunları ise GoNNER ve Offworld Trading Company olacak.

InnerSpace

InnerSpace, PolyKnight Games tarafından geliştirilen ve Aspyr tarafından da yayınlanan bir keşif oyunu. Hem uçağınızla gökyüzünde uçabiliyor hem de okyanusun derinliklerine dalıyor ve ters gezegenlerin gizemini ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Keşfiniz sırasında bir zamanlar ters gezegenlere hükmetmiş ama sonradan soyları tükendiği için silinip gitmiş olan medeniyetler ile ilgili mesajlar çıkartacağınız bir takım kalıntılar da bulacaksınız.

Oyunun ilerleyişi boyunca her biri suyun üstünde süzülmenizi hem de içinde yüzmenizi sağlayan özgün becerilere sahip eski teknolojileri uyarlayarak yeni uçak gövdeleri de inşa edebileceksiniz.

Eğer oyun ilginizi çekmişse, 5 Mart 2020 Perşembe günü TSİ 18:59'a kadar buradan Epic Game Store kütüphanenize eklediğiniz takdirde kalıcı olarak sizin olacak. Öte yandan, InnerSpace - Digital Deluxe da Steam üzerinde %15 indirimle 37.82 TL'ye satılıyor.

YORUMLAR