Insta-Split Akımı Sosyal Medyayı Ele Geçirdi!

Insta-Split Pozu Sosyal Medyayı Ele Geçirdi!

Gün geçmiyor ki, sosyal medya yeni bir akımla daha çalkalanmasın. Yeni trendimizin adı Insta-split. Özetle, bacakları ayırarak poz verme.

Kaldırım pozu, bambi pozu, squat falan derken şimdi de karşımıza Insta-split pozu çıkıverdi. 

Insta-split victoria beckham

Rita Ora / Victoria Beckham

Poz vermenin trendi olur mu demeyin, bal gibi de oluyor. Victoria Beckham ile hayatımızı giren Insta-split akımı, şu sıralar Instagram’ın en gözde pozları arasında. Sosyal medyayı ele geçiren bu yeni çılgınlıkta ünlüler bacaklarını 90 derecelik bir açıyla ayırarak poz veriyor. 

İlk olarak 2015 yılında bu pozu veren Victoria Beckham, geçtiğimiz günlerde ünlü moda dergisi Vogue ’un fotoğraf çekiminde bu pozu tekrarladı. 

Insta-split Instagram

Frankie Gaff / Caroline Flack

En az Victoria kadar esnek olduklarını kanıtlamak isteyen ünlüler birbirlerine meydan okurcasına aynı pozu vermeye başladılar. Kate Beckinsale, Rita Ora, Katy Perry, Kourtney Kardashian ve Cindy Crawford’un süper model kızı Kaia Gerber Insta-split akımına katılan ünlülerden bazıları.

Annesi yapar da oğlu geri durur mu hiç! David-Victoria Beckham çiftinin dört çocuğundan biri olan Cruz da annesinin izinden giderek kendi çapında Insta-split pozu verdi. 

Güzel deneme ama Cruz’un annesinden alacağı dersler var…

beckham Insta-split