Instagram, Android ve iOS Uygulamalarını Güncelledi

Instagram, Android ve iOS Uygulamalarını Güncelledi

Facebook'un sahibi olduğu popüler sosyal medya platformalarından biri olan Instagram, Android ve iOS uygulamalarını dün güncelledi.

Fotoğraf ve video paylaşımı yapıp bu içerikler üzerinde beğeni ve yorumlar yapabildiğimiz Instagram, yeni güncelleme ile birlikte hem Android hemde iOS uygulamasına ses ve veri kullanım kontrolü özelli eklendi. Ayrıca iOS uygulamasında hali hazırda bulunan resim düzeltme özelliği Android uygulamasına da bu güncelleme ile birlikte getirildi.

Fotoğraf düzeltme özelliği, çektiğiniz fotoğrafların eğri veya yamuk olanlarını düzeltmenizi sağlar. iPhone ve iPad sahiplerinin bir süredir sahip olduğu özellik gayet kullanışlı ve yararlı. Yeni güncelleme ile artık Android cihazlarında Instagram uygulamasını kullanan kullanıcılarda fotoğraflarını düzeltebilecek.

Instagram'a yüklenen videolar için getirilen yeni özellik olan ses ve veri kullanım kontrolü ise, video yükleme işlemlerinde kullanıcıların video ses ve veri ayarlarını daha rahat yapabilmesini sağlıyor. Cihazınızın ses ayarlarında değişiklik yapmadan uygulama üzerinden cihazınızın mikrofonunu rahatça kapatıp açarak videolarınızı sesli veya tamamen sessiz olarak ayarlayabilirsiniz.

Yeni özelliklerle ilgili tüm ayarlar uygulamalar üzerinden düzenlenebilir. Instagram uygulamasını kullanıyorsanız, güncellemesini yapmayı unutmayın.

Instagram'ın Android ve iOS uygulamarını indirmek için:

Android için En İyi Mesajlaşma Uygulamaları

YORUMLAR