Instagram Beğeni Yarışına Ellen DeGeneres de Katıldı

Yumurta Kylie Jenner

Son günlerde sosyal medyanın en popüler konularının başında Instagram’ın en beğenilen paylaşımları geliyor. Uzun süre liste başında yer alan Kylie Jenner’ın sade bir yumurta tarafından geçilmesinin ardından yarışa ünlü sunucu Ellen DeGeneres de iki görseli birleştirerek katıldı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

stormi webster 👼🏽

Kylie (@kyliejenner)'in paylaştığı bir gönderi ()

21 yaşındaki milyoner model Kylie Jenner'ın geçen sene şubat ayında paylaştığı bebeğinin fotoğrafı 18 milyondan fazla beğeni alarak Instagram'da tüm zamanların beğeni rekorunu kırmıştı. Yaklaşık bir yıl boyunca en çok beğenilen gönderi olarak kalan Kylie Jenner ve yeni doğan kızının ilk fotoğrafı, yakın zaman önce sağlam bir rakiple karşılaşmıştı.

2019’un ilk günlerinde açılan world_record_egg isimli hesap tarafından paylaşılan, beyaz zemin önünde sade yumurta fotoğrafı, beğeni rekoru kırmak için Instagram üzerinde tam bir çılgınlığa dönüşmüştü. 4 Ocak itibarıyla Jenner’ın paylaşımını geçen yumurta, 16 Ocak’ta 44 milyon beğeniye kadar çıkmıştı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

According to my calculations, this will be the most liked Instagram post ever! The egg + @KylieJenner = 51,000,000 likes minimum.

Ellen (@theellenshow)'in paylaştığı bir gönderi ()

Twitter ve Instagram bu olayla çalkalanırken, ABD'li program sunucusu Ellen DeGeneres esprili bir görsel ile çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. DeGeneres, Jenner ve yumurta görsellerini birleştirerek Instgram hesabından paylaştı ve altına "Hesaplamalarıma göre, bu şimdiye kadar en çok beğeni alan Instagram paylaşımı olacak! Yumurta + Kylie Jenner = minimum 51.000.000 beğeni" yazdı