Instagram Çıkış Butonu Yok Oldu

Instagram Çıkış Butonu Yok Oldu

Son birkaç günde adını, üzerinde çalıştığı yeni akış sistemi ile duyuran popüler fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram bu sefer başka bir sorun ile gündeme gelmeyi başardı.Bundan birkaç gün önce kronolojik akış sistemi yerine yeni bir algoritmik düzen getireceğini duyuran Instagram kullanıcılarını yeterince kızdırdı ve kullanıcılardan gelen dönüşler ile bu güncelleme iptal edildi ve kronolojik akış sistemi korundu.

Instagram bu sefer kullanıcılarını kızdıracak yeni bir hataya daha imza attı. Dün yayınlanan güncellemeden sonra şu an uygulamadan çıkış yapmak ve arama geçmişini temizlemek mümkün değil. Evet yanlış okumadınız, sosyal medya devi uygulamadan çıkış yapılamıyor.

Instagramdan nasıl çıkacaksınız?

Uygulamadan çıkış yapmak isterseniz ayarlar sekmesi altında çıkış yap ve arama geçmişini temizle butonlarını göremeyeceksiniz. Uygulamadan çıkış yapmanın şu an için tek yolu uygulamayı silmek ve yeniden yüklemek.

Konuyla ilgili Twitter üzerinden ve destek bölümünden Instagram'a yüzlerce belki de binlerce şikayet iletildi ancak Instagram bu konuda hiçbir açıklama yapmadı.

Sorun daha çok iOS 9.3 güncellemesini yükleyen kullanıcıları mağdur etmiş durumda. İlerleyen günlerde Instagram'ın yeni bir güncelleme yayınlayarak bu sorunu çözmesi bekleniyor. 

Instagram'da Sizi Kimlerin Geri Takip Ettiğini Öğrenin

Instagram Videoları Artık 60 Saniye

YORUMLAR