Instagram DM'ye Muhteşem Özellik Geliyor

instagram-dm-ye-muhtesem-ozellik-geliyor

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan ve Facebook'un çatısı altında bulunan Instagram'a yepyeni özellik geliyor. Kısa bir süre önce Twitter'da kullanıma sunulan DM özelliği Instagram'a da geliyor.

Instagram DM'ye Mesaja İfade Bırakma Özelliği Yolda

Son dönemde platforma entegre ettiği özelliklerle dikkat çeken uygulama, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Uygulamaların kaynak kodlarını inceleyen Jane Manchun Wong, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Instagram'da DM'den gönderilen mesajlara ifade bırakma özelliğinini geleceğinin müjdesini verdi. Hatırlarsınız ki Twitter da bu özelliği geçtiğimiz günlerde yayına almıştı.

Şu anda test aşamasında olan mesaja ifade bırakma özelliğinin ne zaman yayına alınacağı bilinmezliğini korumakta. Facebook'un Teknik İletişim Müdürü yeni gelecek olan özelliği doğruladı. Instagram tarafından henüz yeni gelecek olan özellik hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Yeni gelecek olan özelliğin testlerin bitmesinin ardından kullanıcılar ile buluşmasını bekliyoruz.

Hemen aşağıdan Jane Manchun Wong'un atmış olduğu tweete göz atabilirsiniz.

Instagram'a gelecek olan yeni özellik hakkında neler düşünüyorsunuz? Hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümünden görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

YORUMLAR