Instagram Fenomeni Haciz Şoku Yaşıyor

Instagram Fenomeni Haciz Şoku Yaşıyor

İtalya'nın önde gelen zengilerinden biri olan ve paylaştığı fotoğraflarla Instagram fenomeni haline gelen Gianluca Vacchi, bu sıralar haciz şoku yaşıyor. Vacchi’nin maddi açıdan zor durumda olduğu ifade edildi.

50 yaşında yazar ve DJ'lik yapan Gianluca Vacchi'nin yatlarına ve gayrimenkullerine el konulduğu ortaya çıktı. Bu mal varlıklarının 10 milyon Euro'ya kadar değerinin de olduğu belirtildi. İtalyan iş adamı ailesinden kalan şirketi yönetiyor aynı zamanda hobi olarak DJ'lik yapıyordu. Ayrıca geçtiğimiz aylarda Vacchi, Türkiye’ye gelmiş ve hayranlarıyla buluşarak büyük bir ilgi toplamıştı.

Bu duruma karşı açıklama yapan iş adamı, 'ufak bir borç' sözlerine yer verirken, sosyal medyada da dalga konusu olmayı başardı. Bazı takipçileri, “Gianluca’ya iş bulun” diyerek Vacchi'yi aşağılayıcı yorumlar yaptı.

Kendi adını taşıyan bir giyim markası kuran ve #Enjoy isimli bir kitap yazan Vacchi, pek çok insanı da adeta paylaşımlarıyla kıskandırıyordu. Ancak yaşadığı bu durum karşısında mutlaka ders almıştır diye düşünüyorum. Ayrıca Vacchi yazacağı kitabında, aile şirketinde 20 yıl çalıştıktan sonra kendine zaman ayırmak için emekliye ayrılmasının hikayesini anlatacaktı.

Instagram Fenomeni 15 Aylık Bebeğe 1 Milyon Dolarlık Reklam Teklifi Geldi

YORUMLAR