Instagram Görüntülü Konuşma Kişi Sayısını Arttırdı

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram'a yepyeni bir özellik daha geldi. Görüntülü konuşma sınırı artırıldı.

instagram-goruntulu-konusma-kisi-sayisi

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram'a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Instagram'ın yazılım geliştirme ekibi uygulamaya yeni özellikleri entegre ediyor. Son gelen özellik ile birlikte görüntülü konuşma limiti artırıldı.

Instagram Görüntülü Konuşma Sınırı Yükseltildi

Instagram'da maksimum 6 kişi aynı anda görüntülü konuşabiliyordu ancak şirket son getirdiği özellik ile görüntülü konuşma sınırını 50'ye çıkardı. Instagram'dan 50 kişi aynı anda görüntülü görüşme yapmak mümkün hale geldi.

Instagram, resmi Twitter hesabı üzerinden özelliğin nasıl kullanıldığına dair bir video yayınladı. Yeni özelliği kullanabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basit ve kolay. 50 kişiye kadar aynı anda görüntülü konuşma yapabilmeniz için görüntülü sohbet odası kurmanız gerekiyor.

Hemen aşağıda yer alan videoyu izleyerek görüntülü sohbet odasının nasıl kurulacağını öğrenebilirsiniz.

Yeni özelllik şu anda tüm kullanıcıların kullanıma açıldı. Sizler Instagram'ın yeni görüntülü konuşma özelliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümünden görüşlerinizi bizlerle ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın!

YORUMLAR