Instagram'ınızın En Popüler Paylaşımlarını Kolaj Haline Getirin

Instagram'ın 2018 yılını anmak için geliştirilen yepyeni Top Nine for Instagram uygulaması sayesinde hesabınızın en popüler paylaşımlarına bakabilir ve ayrıca 2018 içerisinde ne kadar beğeni aldığınızı görebilirsiniz.

Uygulama geliştiricisi Beta Labs tarafından oluşturulan Top Nine aracı 2018 için güncellendi ve şu anda kullanıma hazır. Bu uygulama sayesinde başta kendi profiliniz olmak üzere istediğiniz bir hesabın en çok beğeni alan dokuz paylaşımını görebilir ve bunlardan bir kolaj oluşturabilirsiniz. Böylelikle 2018'e özel Instagram özetini de çıkarmış olursunuz.

Ancak bu yılki Top Nine uygulaması ilk defa kolajların gönderilmesi için kullanıcılardan bir e-posta istiyor. Beta Labs'ın kurucusu Kevin Natanzon bunun nedeninin, geçmiş yıllardaki talebin çok yüksek olması nedeniyle uygulamanın her zaman kullanıcıların istediği kadar hızlı bir şekilde kolaj oluşturmayacağı olduğunu söylüyor. Yani yeni uygulamada kolajınız hazır olur olmaz e-posta ile gönderecek.

Aynı zamanda yakın zamanda gelecek olan yeni özellik kapsamında videolarınızı görüntüleyebilecek ve bunları da kolaj haline getirebileceksiniz. Pek çok Instagram hesabının severek kullandığı bu uygulamadan faydalanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.