Instagram Siyah-Beyaz Yeni Tasarımını Test Ediyor

Instagram Siyah-Beyaz Yeni Tasarımını Test Ediyor

Popüler resim ve video paylaşma platformu Instagram, yeni siyah beyaz tasarımını test ediyor. İlerleyen günlerde Instagram'ın tasarımı siyah-beyaz olabilir.

Sosyal medya platformalarıın en yavaş gelişeni olarak anılan Instagram, sonunda tasarımında değişikliklere gitmeye başladı. Diğer platformlara gelen yeni özellikler, tasarım ve eklentilerin yanında daha pasif kalan Instagram, yapılan sızıntılara göre sadece ve düz bir tasarıma geçiş yapmaya hazırlanıyor. Anton Abramov adlı bir kullanıcıdan yayılan yeni ekran görüntüleride ikonların değiştiği ve beyaz alan kullanımının arttığı görülüyor.

Piyasaya çıktığı günden beri ikonlarında radikal değişiklikler yapmayan Instagram, yeni ekran görüntülerine göre ikonlar üzerinde bir hayli uğraşmış. Büyük kare içerisinde yer alan kamera ikonu giderek yerine daha modern ve materyal tasarıma sahip kamera ikonunun geldiğini sizde görebilirsiniz. Bildirim bölümünde de ufak tefek değişikliklerin yapıldığı gözlerden kaçmıyor.

Bu tasarımın Instagram'a neler kazandıracağı henüz bilinmiyor ancak, Instagram'ın da tasarımında değişikliğe gidiyor olması bazı kullanıcıları mutlu edebilir. Şu an kısıtlı kişi için test edilen yeni tasarımın Instagram'ın onayından geçip geçmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Peki, siz Instagram'ın yeni tasarımını beğendiniz mi?

Instagram Çıkış Butonu Yok Oldu

Instagram Video Yükleme Süresi 60 Saniyeye Çıktı

YORUMLAR