Instagram Windows 95 İçin Geliştirilseydi Nasıl Olurdu?

Instagram Windows 95 İçin Geliştirilseydi Nasıl Olurdu?

Günümüzün en çok kullanılan fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram, Windows 95 için geliştirilseydi nasıl olurdu? Bir tasarımcı bizler için düşünmüş ve ortaya harika bir iş çıkarmayı da başarmış.

Grafik - tasarım işleriyle uğraşanların, kişisel portfolyolarını hazırlamak ve yaptıkları işleri başka tasarımcılarla paylaşmak için en çok kullandıkları platformlarından bir tanesi olan Behance, her zaman ilginç işlere sahne olmaya devam ediyor. Bugüne kadar yüzümüzü gülümsetmeyi başaran, "bunu da nasıl yapmış?" dedirten işlere ev sahipliği yapan internet sitesi, bu sefer de Instagram'ın Windows 95 versiyonunu bizlere sunuyor.

Misha Petrick isimli bir tasarımcı tarafından hazırlanan Instagram for Windows 95 sayfası, şimdiden 100.000 kişiden fazla kişi tarafından görüntülenmiş ve görüntülenme sayısı her geçen gün artıyor. Ortaya çıkan bu harika işin ise çok detaylı hazırlandığının altını da çizmek gerek. Halihazırda kullandığımız Instagram uygulamasını, bire bir Windows 95 aktarmayı başaran Petrick, bizlere Win95 günlerini de hatırlatıyor. İşte o harika çalışma:

Windows 95 İçin Instagram

Instagram'da Hikayeler Özelliği ile 24 Saatlik Hikaye Devri Başlıyor

Instagram'da Paylaşılan Fotoğraflar Yoruma Kapatılabilecek

Instagram'da Beğendiğiniz Fotoğraflar Yaşınızı Ele Veriyor

YORUMLAR