Instagram Yıldızları Burada Fotoğraf Çektirmek için 15 Bin Dolar Ödüyor!

Instagrammer’lar Burada Fotoğraf Çektirmek için 15 Bin Dolar Ödüyor!

New York’un bulutları aşan gökdelenleri arasında, üç dört katlı tuğla evlerden oluşan ünlü bir mahalle olan SoHo’da, sosyal medya fenomenlerinin etkileyici Instagram fotoğrafları çekebilmeleri için özel bir apartman dairesi tasarlandı.

Reklam ajansı Village Marketing’in ünlü mobilya şirketi Wayfair'ın yardımlarıyla tasarladığı bu ev, Instagrammer’ların yeni gözde mekanlarından.

New York, Manhattan’ın kalbinde yer alan apartman dairesi, fotoğraflardan da anlayabileceğiniz üzere hayran bırakacak bir dekorasyona sahip.

New York, SoHo

Eşsiz manzaralı çatı katı, paha biçilemez mobilyaları, pirinç kaplama yatağı ve orijinal aksesuarları, bu evi eşsiz kılan detaylardan sadece birkaçı.

220 metrekarelik bu daire, aslında bir fotoğraf stüdyosu olarak kullanılıyor. Aylık 15 bin dolara Instagram fenomenlerine kiralanan ev, harika fotoğraflara sahip olmak isteyen Instagrammer’lara muazzam bir ortam vadediyor. 

 

 

Birkaç fotoğraf için bu para verilir mi diye sorabilirsiniz. Gayet haklı bir tepki, ancak Village Marketing bu evde geçirilecek bir günün dahi 15 bin dolara değeceğini söylüyor.

Village Marketing’in kurucusu Vickie Segar, Instagrammer’ların istedikleri fotoğrafları çektirmek için birçok otele rezervasyon yaptırdıklarını ya da mobilya mağazalarına gittiklerini fark ettikten sonra böyle bir projeyi hayata geçirmeye karar vermiş.

Village Marketing SoHo

İnternet üzerinden mobilya satışı yapan Wayfair, dillere destan bu evi hiçbir ücret almadan tasarladı. Şirketin tek beklentisi ise reklam. Influencer marketing’in geldiği noktayı düşündüğümüzde, Wayfair’ın bu stratejisinin oldukça mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Evi beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın!