Instagram'a Çoklu Hesap Kontrolü Geliyor!

Instagram'a Çoklu Hesap Kontrolü Geliyor!

Günden güne daha çok popüler olmaya başlayan Instagram'a kullanıcıların çok uzun süredir beklediği çoklu hesap kontrol özelliği kısa zaman sonra geliyor. Bazı iOS (iPhone ve iPad) kullanıcılarında test amaçlı denenen özelliğin bir süre sonra tüm Android ve iOS kullanıcıları için aktif hale gelebilir.

Instagram Çoklu Hesap Kontrolü Ne Demek?

Birden fazla Instagram hesabına sahip olan kullanıcıların işine yarayacak olan çoklu hesap yönetim özelliği farklı hesaplarınızı tek bir cihaz üzerindeki uygulamaya ekleyerek aralarında geçiş yaparken şifre girmenizi gerektirmeyen bir özellik aslında. Yani kullanıcılara zaman tasarrufu olarak geri dönecek. Örnekle açıklamak gerekirse, benim Barış 1 ve Barış 2 olarak iki Instagram hesabımın olduğunu varsayalım. Bu hesapları tek bir cihaz üzerinde kontrol etmek için her defasında giriş çıkış işlemlerini yapmak ve şifrelerini girmek zorundayım. Çoklu hesap kontrol özelliği geldiğinde ise birinci hesabım uygulamada aktifken ikinci hesabımı da ekleyerek aralarında sadece seçim yapma işlemi ile geçiş yapabileceğim.

Instagramn'a çoklu hesap desteğinin gelmesinin ardından ikinci ya da sonraki hesaplarınızı eklemek için önce 'Ayarlar' sonrasında ise 'Hesap Ekle' adımlarını seçerek birden fazla hesabınızı tek Instagram uygulaması ve tek cihaz üzerinde rahatlıkla kontrol edebiliyor olacaksınız.

YORUMLAR