Instagram'a 'Gönderileri Kaydet' Özelliği Geldi

Instagram'a 'Gönderileri Kaydet' Özelliği Geldi

Instagram'da bir gönderiyi yer imlerinize kaydedip, daha sonra tekrar görmek istediğiniz olmuş muydu? Böyle bir şeyi yapmanız daha önce mümkün değildi. Şimdi ise popüler sosyal medya platformu Instagram'a gönderileri kaydetme özelliği geldi. Artık kullanıcılar gönderileri yer imlerine kaydedebilecek.

Instagram nihayet kullanıcılara beğenilen veya sonradan bakılmak istenen gönderileri kaydetme imkanı veriyor. Belki de çok önceden eklemesi gereken bu özelliği bugün itibariyle aktif hale getiren platform, bir bakıma hatasını telafi ediyor. Yer imi veya gönderi kaydetme olarak adlandırabileceğimiz bu özelliği kullanmak ise çok kolay.

Instagram Gönderini Kaydetme Nasıl Yapılır?

Az önce ifade ettiğim gibi gönderileri kaydetmek çok kolay. Instagram ana sayfasında gezerken, bir gönderinin altında tarayıcılarda da bulunan 'yer imlerine ekle' benzeri bir buton göreceksiniz. Kaydetmek istediğiniz gönderinin altındaki bu butona bastığınızda gönderiniz profilinizde bir sekmeye kaydedilecektir. Bunu görmek için de profilinize girip, yukarıdaki sekmelerden "Kaydedilenler" kısmına gitmeniz gerekiyor. Tekrar görmek istediğiniz fotoğraflar burada listenecek.

Gönderileri kaydetme özelliği tüm mobil platformlarda artık kullanılabiliyor. Siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Instagram Takipçi Kasma Uygulamalarının İpini Çekiyor!

Instagram'ın Canlı Hikayeler Özelliği Çok Yakında!

Instagram Canlı Video Yayını Kendini Silebilen Gönderilerle Güncelleniyor

YORUMLAR