Instagram'a Yeni Fotoğraf Paylaşma Butonu Eklendi

Instagram'a Yeni Fotoğraf Paylaşma Butonu Eklendi

Sosyal medyanın en çok tercih edilen fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, paylaşımları daha kolaylaştırmak adına yeni bir botun geliştirdi ve kullanıma sundu.

Instagram kullananlar uygulamaya yeni eklenen “fotoğraf paylaş” butonunu mutlaka fark etmişlerdir. Bu yeni butona tıklayarak kullanıcılar istedikleri her hangi bir fotoğrafı veya videoyu, istedikleri kişiyle doğrudan özel olarak paylaşabiliyorlar. Bundan önce kullanıcılar sadece kendi cihazlarında bulunan kayıtlı fotoğrafları “Direkt Mesaj” yoluyla paylaşabiliyorlardı. Artık istenen her mesaj bu buton sayesinde özel olarak paylaşılabiliyor olacak.

Görünen o ki, Instagram, doğrudan iletişim kurma özelliklerini geliştirmeye sürekli olarak devam ediyor. Instagram'ın "Direkt Mesaj" işlevi, artık akışınızdaki herhangi bir fotoğraf veya videoyu arkadaşınıza yollamanıza izin veriyor.

Bu özelliklerin yeniliyor olması Instagram kullanıcılarının birbirleri arasındaki iletişimlerini de daha özel ve etkili kılıyor. Instagram geçtiğimiz hafta uygulamasında bir yenilik daha yapmış ve fotoğraf formatını tamamen değiştirerek dikey ve yatay fotoğraflar kullanılabilmesine de olanak tanımıştı.

Instagram, Web Üzerinden Arama Yapma İmkanı Vermeye Başladı

Instagram, Sonunda Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafları Depolamaya Başladı

YORUMLAR