Instagram'da Takipçi İstatistikleri Görünecek, Mesaj Atmak Kolaylaşacak

Instagram'da Takipçi İstatistikleri Görünecek, Mesaj Atmak Kolaylaşacak

Popüler fotoğraf ve resim paylaşma platformu Instagram, iOS kullanıcılarını ilgilendiren yeni özelliğini sessiz sedasız test ediyor. Instagram'ın yeni özelliği ile mesaj atmak artık daha kolay olacak.

Yaptığı güncellemelerle kullanıcılarını sürekli aktif tutmayı başarabilen Instagram, şu sıralar iOS kullanıcılarını ilgilendiren yeni bir özelliğini bazı kullanıcılar için hizmete sundu. Instagram'ın sunduğu yeni özellik ile kullanıcılarn profil sayfasına "İletişime Geç" isminde yeni bir bölüm geldi ve bu bölümden kullanıcılara mesaj yollamak çok daha basit olacak. Her kullanıcının kendi profil sayfasında yer alan yeni bölüm şu sıralar bazı kullanıcılara açılmış durumda. 

"Profili Düzenle" bölümünün hemen yanında yer alacak olan "İletişime Geç" düğmesinin yanı sıra, kullanıcıların takipçilerinin istatistiklerini görüntüleyebileceği bir özellik de şu sıralar test ediliyor. Yine sadece iOS kullanıcılarının ilgilendiren istatistik özelliği ile kullanıcılar takipçileri hakkında daha fazla bilgi edinebilecek. Henüz bu özellik hakkında kesinleşen bilgiler olmasa da tahminen yaş ve cinsiyet gibi kişisel bilgiler bu özellik ile kullanıcılara sunulacak. Öte yandan "içgörüler" adında yeni bir özelliğin de Instagram'ın gelecek güncellemelerinde yer alacağı bilgisi yayıldı. 

Bakalım ilerleyen günlerde Instagram ne gibi değişiklikler ile karşımıza çıkacak. Bekleyip görelim.

Instagram'da Küfür ve Hakaretler Engellenebilecek

Instagram İleti ve Profillere Çeviri Desteği Ekliyor


YORUMLAR