Instagram’da Taslak Olarak Kaydet Dönemi Başladı

Instagram’da Taslak Olarak Kaydet Dönemi Başladı

Facebook son günlerde Snapchat’in özelliklerini tek tek klonlarken Instagram bu stratejiden nemalanan en önemli sosyal mecra oluyor.

Kullanıcıların fotoğraflarını yüklemeden önce farklı filtreler uyguladıklarını ve bu çalışmalarının arasından bir seçim yapana kadar fotoğraflarını yayınlamadıklarını fark eden Instagram, kullanıcılarına taslak olarak kaydet özelliğini sunmak üzere kollarını sıvadı.

Instagram Taslak Olarak Kaydet Nasıl Çalışıyor?

Taslak olarak kaydettiğiniz Instagram fotoğraflarını istediğiniz kaliteye ulaştırana kadar üzerinde denemeler yapabilmenize de olanak veren bu uygulama, sanırız ki Instagram tutkunlarını çok mutlu edecek. Taslak olarak kaydettiğiniz fotoğraflar her istediğinizde üzerinde değişiklik yapabilmenize olanak tanıyacak ancak siz yayınlanmasına karar verene kadar taslak olarak kalacaklar. Fotoğrafları albümden aktarıp (ya da doğrudan çektikten sonra) filtreler ya da işleme araçları kullandıktan hemen sonra yukarıdaki bir sorgulama ekranıyla karşlaşıyorsunuz. Kabul ederseniz hemen arşivinizde o resim taslak olarak bekliyor. Daha sonra karar verip yayına alabiliyorsunuz.

 

Instagram Hikayeler Nasıl Kullanılır?

Instagram'da Hikayeler Özelliği ile 24 Saatlik Hikaye Devri Başlıyor

YORUMLAR