Instagram'daki Resim Başlıkları Artık Düzenlenebiliyor

Instagram'daki Resim Başlıkları Artık Düzenlenebiliyor

Instagram'a bunca zamandır beklenen yenilik sonunda geldi. Fotoğraf paylaşmanız için belirli bir açıklama alanı bırakılan yer artık fotoğrafı paylaştıktan sonra da düzenlenebilir olarak ulaşılabilecek. Böylece hızlıca yazarken yazım hatası yaptığınız, veya tamamen farklı bir adlandırma yapacağınız resimleri tamamen silmenize gerek kalmadan sadece başlığını değiştirebileceksiniz.

Eğer Instagram'ı yoğun bir şekilde kullanıyorsanız, hatta paylaştığınız resimlere başlık koymak sizin için ayrı bir anlam taşıyorsa bu haber en çok sizi sevindirecektir. Biliyoruz ki günlük hayatta anlık resim paylaşırken fotoğrafları adlandırmada aceleci davranıyoruz ve kimi zaman yazım hatalarıyla paylaştığımız fotoğraflar çok oluyor. Bu durumda o kadar uğraşıp filtrelediğiniz resmi tamamen silip yeniden yüklemek yerine Instagram artık bize her fotoğraf paylaşımımızdaki başlıkları düzenleme imkanı veriyor. Instagram'a gelen iyileştirme güncellemesiyle birlikte artık yayınladıktan sonra bile fotoğraflarınızın açıklama kısmını düzenleyebiliyorsunuz.

Instagram'a gelen güncelleme başlık düzenlemenin yanısıra daha geniş bir arama seçeneği de sunuyor. Geliştirilmiş 'Keşfet' özelliğiyle artık ilginizi çekebilecek insanları bulmak ve takip etmek daha kolay olacak. Halihazırda bulunan arama opsiyonu daha da geliştirilerek kullanıcıların ilgi alanlarına göre düzenlenmiş durumda. Bu sayede dilerseniz ilgili resmi veya kişiye çabucak bulup takip etmeye başlayabiliyorsunuz.

Instagram'ın yeni güncellemesinin en büyük kozu şüphesiz başlık düzenleme seçeneği oluyor. Özelliği hemen denemek için aşağıdaki bağlantılardan Instagram'ı akıllı telefon veya tabletlerinize indirip kendi hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Facebook Messenger 500 Milyon Barajını Geçti

Microsoft Lumia 535 Teknik Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR