Instagram'ın Fotoğraf Makinesi Socialmatic Geliyor

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşma mecrası olan Instragram’da paylaştığınız fotoğrafları bundan böyle kendi adını taşıyan fotoğraf makinesi ile çekip paylaşabileceksiniz. Facebook tarafından satın alındıktan sonra eski popülaritesini bir nebzede olsa

Instagram'ın Fotoğraf Makinesi Socialmatic Geliyor

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşma mecrası olan Instragram’da paylaştığınız fotoğrafları bundan böyle kendi adını taşıyan fotoğraf makinesi ile çekip paylaşabileceksiniz. Facebook tarafından satın alındıktan sonra eski popülaritesini bir nebzede olsa kaybeden Instragram bu seferde piyasaya sunmaya hazırladığı fotoğraf makinesi ile gündemde.

Polariod ile bir iş birliği yapan Instragram kendine ait küçük bir fotoğraf makinesi üretmeye başlayacak. Socialmatic olarak adlandırılan bu cihaz sadece fotoğraf çekmekle kalmıyor aynı zamanda çektiğiniz fotoğrafın baskısını dahi yapabiliyor. Sadece fotoğraf çekip basmanın dışında Socialmatic sosyal paylaşım özelliğine de sahip olacak.

Merak edilen bu cihazın henüz donanımsal özellikleri gün yüzüne çıkmadı. Ancak Socialmatic’de Wi-Fi ve 3G bağlantı desteği olacağı bilinirken bununla birlikte cihazda 16 GB’lık bir depolama alanın bulunması söz konusu. 2014 yılı içerisinde satışa çıkması beklenen cihazı Instragram fanatikleri heyecanla bekliyor.

PlayStation All-Stars Battle Royale - Zeus Tanıtım Fragmanı

YORUMLAR