Instagram'ın Yeni Uygulaması LayOut, Resimlere Kolaj Yapıyor

Instagram'ın Yeni Uygulaması LayOut, Resimlere Kolaj Yapıyor

Instagram’ın yeni yayınladığı LayOut uygulaması, resimleri daha boyutlu ve eğleneli kılacak. Instagram üyeleri çektikleri resimlerle yaratıcı kolajlar hazırlayıp sosyal ağlarda paylaşabilecekler.Instagram’ın yeni uygulaması LayOut fotoğraflarımızdan yaratıcı kolajlar yaratabilmemize olanak sağlıyor. Bu kolajları istediğimiz sosyal ağ mecrasında paylaşabileceğiz. Şimdilik 10 farklı kolaj şablonuyla hizmete girecek olan LayOut zaman içinde bu sayıyı artıracak. Kolajların içine 9 farklı fotoğraf koymak mümkün olacak.

LayOut, bu yıl Instagram’dan gelen ikinci yaratıcı uygulama olacak. Daha önce de HyperLapse yayınlanmış ve oldukça ilgi görmüştü. LayOut üzerinden kolaj yaptığınız Instagram fotoğraflarını, Instagram üzerinden paylaşmak zorunda da değiliz. Sadece kendimize de saklama şansımız var. Yani istediğimize gösterip, göstermemek bizim elimizde olacak.

Instagram üzerinde kolaj yapan bir çok uygulama var. Ancak Layout Instagram’ın kendi geliştirdiği bir uygulama olarak gelecek. LayOut üçüncü parti bir uygulama değil. Kullanıcılarının kolaj yapmaya çok meraklı olduğunu keşfeden Instagram sonunda orijinal bir uygulamayla kullanıcılarını memnun etmeye kararlı görünüyor. LayOut kullanımı son derece basit bir uygulama olarak tanımlanıyor.

LayOut, iOS için indirilebilir halde, Android için çıkış tarihi ise önümüzdeki aylar olarak gösteriliyor. Layout'un iOS versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Instagram'ın Yeni Uygulaması: Hyperlapse

Instagram Video Özelliği Tanıtımı

300 Milyon İnsan Instagram Kullanıyor!

YORUMLAR