Insurgency: Sandstorm'un PlayStation 4 ve Xbox One Tarihi Netleşti

Focus Home Interactive ve New World Interactive tarafından yapılan duyuruya göre, Insurgency: Sandstorm PlayStation 4 ve Xbox One için 25 Ağustos 2020 tarihinde satışa sunulacak.

Bildiğiniz gibi Focus Home Interactive ve New World Interactive, Insurgency: Sandstorm oyununun PlayStation 4 ve Xbox One için de geliştirilmekte olduğunu geçtiğimiz sene içerisinde müjdelemişti. Dün yapılan yeni duyuru ile konsol versiyonlarının çıkış tarihi netlik kazandı.

2018 yılının Aralık ayında satışa sunulmuş olan Insurgency: Sandstorm, taktiğe dayalı birinci kişi bakış açısından oynanan bir nişancı oyunu oluyor.

Insurgency için bir devam oyunu olan Insurgency: Sandstorm, takım çalışmasının büyük önem arz ettiği çok oyunculu olmasına rağmen, Orta Doğu bölgesinde kurgusal bir modern savaştan dolayı harabeye dönmüş mekanlarda görev odaklı bir ilerleyiş sunuyor.

Karakter ve silah özelleştirmelerinin olduğu Insurgency: Sandstorm, çıkışından bu yana yayınlanan güncellemeler ile yeni haritalara, yeni oyun modlarına, yeni silahlara, birçok kozmetik odaklı eşyaya ve oyuncuları rapor etme seçeneğine kavuşmuştu. Oyunda ayrıca on altıya on altı ve yapay zekaya karşı oynanan sekiz kişilik modların olduğunu da söylemeden geçmeyeyim.

Focus Home Interactive ve New World Interactive tarafından yapılan duyuruya göre, Insurgency: Sandstorm, PlayStation 4 ve Xbox One için 25 Ağustos 2020 tarihinde satışa sunulacak.

PAX East 2020 için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR