Intel Thunderbolt 3 Sıradan Bilgisayarları Oyun Canavarına Çeviriyor

Intel Thunderbolt 3 ile USB Type-C bağlantısı kullanan portatif grafik kartlarıyla eski PC’ler oyun canavarına dönüşüyorlar.

Intel Thunderbolt 3 Sıradan Bilgisayarları Oyun Canavarına Çeviriyor

USB C-Type ile veri akışı ve 4K görüntü aktarımının aynı anda yapılması, Thunderbolt 3’ün de işine yaradı.

Intel Thunderbolt 3, USB Type-C bağlantısı kullanarak portatif grafik kartlarıyla eski PC’leri buluşturabiliyor. Böylelikle hem kaliteli görüntü, hem de hızlı veri akışına olanak vererek eski dizüstü bilgisayarlar ve PC’lerin daha güçlü birer oyun makineleri olmalarını sağlayabiliyor.

Yeni oyun makinelerinde PCIe 5.0 artık bir standart olmak üzereyken hem bunu beklemeye, hem de böyle bir PC toparlamaya Thuderbird 3 ile çok da gerek kalmıyor. İnternet üzerinden kolaylıkla satın alınabilecek bir NVIDIA GTX 980 ya da AMD Radeon R9 M385 portatif grafik kartı ile Thunderbird 3’ü bir araya getirmek ve bunu da bilgisayarınızla birleştirmek, son derece ekonomik ve tatmin edici sonuçlar veriyor. Thunderbird 3 henüz tam olarak donanım özelliklerini açıklamadı. Piyasaya çıkacağı tarihte belli değil. Belki de Thunderbolt 3 piyasaya çıkmadan benzer başka ürünleri piyasada görmek mümkün olabilir. 

Intel Skylake İşlemcileri Ses Komutuyla Tüm Windows 10 Cihazları Açabilecek

Intel'in Yeni USB 3.0 Sürücüleri Yayınlandı, Hemen İndirin!

YORUMLAR