İnteraktif Yemek Simülasyonu 'Nour' Destek Bekliyor!

İnteraktif Yemek Simülasyonu Nour

Teknoloji dünyasında her gün ilginç girişimler görmeye artık alıştık. "Yok artık" dediğimiz pek çok şey gerçekleştiğinden şaşırma duygumuzu da kaybetmek üzereyiz. Şimdi de tamamen deneysel olan interaktif yemek simülasyonu dikkatleri üzerine çekiyor. Kickstarter'da başlatılan Nour adlı bir proje, yemeklerle eğlenip oynamak isteyenlere farklı bir deneyim sunuyor. 

Daha önce hiçbir amacı olmayan bir oyuna denk geldiniz mi bilmiyorum. Nour, herhangi amaç ve hedef barındırmıyor. Sadece yemeklerle oynamanıza imkan veren oyun, yiyeceklerle etkileşime girerek eğlenmenizi sağlıyor. İster noodle ister patlamış mısır olsun istediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz. Gıdalara ek olarak, et çekme makinesi ve ekmek kızartma makinesi ile de türlü çılgınlıklar yapmanız mümkün. 

Nour oyununda kontroller, bölümden bölüme değişiklik gösteriyor. Her bir tuşun ne işe yaradığınızı deneyerek öğreniyorsunuz. Oyun sırasında klavyenizdeki tuşlara bastığınızda, yemeklerle etkileşime girecek kombinasyonları yakalayabilirsiniz. 

Sizi bilmem ama ben Nour'dan etkilendim. Çünkü ilginç bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Özellikle oyunda kullanılan renkler doğru seçilmiş ve estetik açıdan zengin diyebilirim. Yukarıdaki video oyun hakkında sizlere daha fazla bilgi verecektir. 

Kickstarter macerasına 25 bin dolarlık hedefle başlayan Nour, bu haber yazılırken 13 bin 500 dolara ulaşmayı başardı. Üstelik daha önünde 20 günden fazla zaman var. Başarılı olur mu kestirmek zor, ancak önümüzdeki dönemde çok daha ilginç oyunlarla karşılaşabiliriz. 

YORUMLAR