Internet Explorer 10 Windows 7 İçin Geliyor Mu?

Internet Explorer 10 Windows 7 İçin Geliyor Mu?

Ekim ayı içinde yaptığımız "Windows 7 için Internet Explorer 10 Yolda" adlı haberde Internet Explorer 10'un Windows 7 için Kasım ayında gelmesinin beklendiğini belirtmiştik. Bugün alınan duyumlara göre, Internet Explorer 10 ön izlemesi Wİndows 7 için yarın  geliyor.

Microsoft geçen ay, Web tarayıcısının ilk izleniminin Kasım ayı ortalarında çıkabileceğini belirtmişti. Görünüşe bakılırsa Microsoft müdavimlerinin bekleyişi yarın sona erecek.

Internet Explorer 10’un Windows 7 için olan yeni ön izleme sürümü, Windows Live tarafından takip edilen bir siteye göre, yarın kullanılabilir olacak. Site, bu bilgilerin kaynağı olarak bugünkü Internet Explorer 10 basın toplantısını takip eden Çinli bir teknoloji sitesini gösteriyor.

Çinli teknoloji sitesi, tarayıcının ön izleme sürümünün çıkışını duyuran bir Microsoft yöneticisinden yorumlar da göstermekte. Fakat Microsoft sözcüsü, şirketin dedikodular hakkında konuşmayacağını söylüyor.

Haziran 2011’den bu yana Microsoft, Windows 7 için Internet Explorer 10’un son sürümünün ne zaman geleceği konusunda çok az bilgi vermişti.

YORUMLAR