İnternet Servis Sağlayıcılarının Kotalı Yeni Tarifeleri Ortaya Çıktı

İnternet Servis Sağlayıcılarının Kotalı Yeni Tarifeleri Ortaya Çıktı

Turkcell Super Online servis sağlayıcısının hemen ardından, farklı servis sağlayıcılarının da kotalı tarifeleri ortaya çıktı.

CNN Turk'ün haberine göre Vodafone ve TTNet'inde yeniden kurguladığı kotalı tarifelerde, gözle görülür bir oranda değişiklik var.

İşte yeni tarifeler.

TTNET'in fiber internet kotalı tarifesi şöyle. Kotaların 12 GB, 6 GB ve 4GB olması özellikle dikkat çekiyor. Üstüne bir de 25 GB AKK konulması da kullanıcıların tepkisini çekçek gibi görünüyor. Öte yandan TTNET'in fibernet kotasız tarifesinde ise birçok seçenek mevcut olsa da hepsinde AKK tarifelere dahil edilmiş

Vodafone SüperNet'in tarifesinde en düşük fiyat, Eko Aile Esnek paketinde dikkati çekiyor. 8 mbps hıza kadar 40 GB kotalı, 50 GB AKK'li bu paketin 24 ay taahhütlü ücreti 49,90 TL.

SüperNet'in en pahalı tarifesi ise Genç Profesyoneller. 50 MPPS'e hıza kadar 150 GB AKK'li bu tarifenin fiyatını 24 ay taahhütle 99,90 TL.

Akıllı telefonlarda bile 4 GB internet yeterli olmazken, ev internetinde 2 GB, 4 GB, 20 GB gibi kotalı tarifelerin listelenmiş olması internet kullanıcılarını tarfından anlamsız bulundu.

Özellikle, Turkcell-Superonline'ın açıkladığı tarifeye göre fiber internet için aylık sınırsız internet fiyatlarının 999 TL'ye kadar çıkıyor olması bu servisi kullananları şaşkına çevirmiş durumda.

Turkcell Super Online Fatura Ücretlerinde Değişiklik Yaptı

YORUMLAR