İnternete Sızan LG G4C Nedir, G4 Özelliklerini Gerçekten Taşıyor mu?

İnternete Sızan LG G4C Nedir, G4 Özelliklerini Gerçekten Taşıyor mu?

LG G4C yeni tanıtımı yapılan LG G4 serisinden farklı ama yine de o serinin bir uzantısıymış hissi veriyor. Ancak bu sadece isminden dolayı yaşadığımız bir yanılgı olabilir.

İnternete yeni sızan bu telefon tıpkı LG G3’ün G3S politikasının devamı gibi bir durumu hatırlatıyor. G3’ün bir küçük sürümü olan G3S gibi G4C’de dışardan başka içerden ise bambaşka bir orta sınıf G4 olarak tanımlanabilir. LG G4C’nin internete sızdırılan özellikleri şöyle sıralanmış:

8 MP arka, 5 MP ön kameraya sahip olacak ve 2K çözünürlükte bir ekran ile gelecek olan LG G4C, 1.2 GHz Snapdragon 410 çekirdeğe sahip olacak. 1 GB RAM kapasitesi olan bu orta sınıf cihazın bahsettiğimiz 2K’lık ekranı 5 inç ve 1.280 x 720 çözünürlüğe sahip olacak. 8 GB dahili belleğe sahip olacağı konuşulan LG G4C, 2.540 mAh batarya kapasitene sahip. Cihaz Android Lollipop 5.0 ile piyasaya "merhaba" diyecek.

Dedikodular bununla da kalmıyor, LG’nin bu cihazla beraber bir de LG G4S serisi çıkaracağı konuşuluyor. Bu cihaz ile ilgili henüz bir bilgi gelmedi.

 

LG G4 Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı

LG, 99 Dolarlık LG Logos Modelini Satışa Sundu

Yeni Amiral Gemileri ile Birlikte Android Lollipop Kullanıcı Sayısı Artıyor

YORUMLAR